יום שלישי, 1 בדצמבר 2015

איך לבחור וטרינר?

חיות המחמד שלנו זקוקות למיטב תשומת הלב שלנו על מנת לזכות בחיים ארוכים, מלאים ובריאים. הדרך הטובה ביותר להבטיח זאת טמונה בפנייה אל וטרינר איכותי ומקצועי שידאג לכל צרכיהם הרפואיים בשגרה, בחירום ומתי שרק נזדקק לו. במידה ואתם נמנים עם תושבי נס ציונה והסביבה ומחזיקים בחיית מחמד אהובה, הגעתם למקום הנכון. בשורות הקרובות נסקור בפניכם מספר טיפים לבחירת וטרינר בנס ציונה ברמה הגבוהה ביותר.

כל הטיפולים תחת קורת גג אחת

כשאנו מעוניינים למצוא וטרינר בנס ציונה, עלינו לחשוב על קליניקה, שמסוגלת לספק את כל הצרכים הרפואיים של חיית המחמד שלנו, תחת קורת גג אחת ובעיקר:
טיפולים מונעים - מתן חיסונים, טיפולי שיניים מניעתיים, כירורגיה (עיקור, סירוס, הסרת נגעי עור חשודים) ועוד.
אבחון וטרינרי מתקדם - בדיקות דם וביוכימיה, בדיקות צואה, שתן, תרביות תאים ומיקרוסקופיה. בנוסף, על המרפאה הוטרינרית להחזיק בציוד הרפואי המתקדם ביותר על מנת לבצע אבחון כמה שיותר מדויק עבור בעיות פנימיות כגון רנטגן, אולטראסאונד, אנדוסקופיה, אק"ג, דופלר, פלואורוסקופיה ועוד.
עזרים כירורגיים - וטרינר איכותי צריך להחזיק במרפאתו חדר ניתוחים מאובזר היטב וכמו כן, ציוד נייד למקרים בהם הכירורגיה תתבצע בשטח, כגון במקרים של פציעות וחבלות מתאונות, שאיפת עצמים זרים וכו'. חדר התאוששות צמוד לחדר הניתוחים נדרש גם כן, על מנת שבמקרה הצורך, חיית המחמד שלכם תעבור התאוששות קלה ושאינה מלחיצה.

בנוסף, יש לברר האם הווטרינר המעניין אתכם פועל גם במתכונת של "וטרינר תורן", כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי יינתן מענה מיידי לכל שאלה או בעיה, דחופה יותר או פחות, מחוץ לשעות העבודה המקובלות.

 

שיתוף פעולה עם מומחים

 


כל מרפאה וטרינרית מופעלת ע"י וטרינר אחד או יותר ומספר עוזרים. כל וטרינר שכזה מתמחה בתחום הנוגע לליבו ומעניין אותו. לעיתים רבות עולות בעיות שונות ומשונות המצריכות התמחות ספציפית בתחום הווטרינריה ועל כן כדי מאוד לבחור וטרינר בנס ציונה שנמצא בקשר הדוק עם בית חולים וטרינרי, שלא רק קרוב אליו מבחנה גיאוגרפית, אלא אף כזה שתומך בו מבחינה מקצועית ועובד עימו בשיתוף פעולה מלא. אפשרות זאת תעניק לחיית המחמד שלכם את הטיפול הרפואי המיטבי ואת איכות החיים הטובה ביותר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה